Misyon

Dora Marin, gemi tasarımı ve inşası sektöründe yenilikçi ve etkin bir aktör olarak, geniş tecrübemizi ve bilgi birikimimizi kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve hızlı bir şekilde karşılamayı hedefleriz. Bu hedef, ticari ve askeri projelerde edindiğimiz deneyimlerin sorunsuz çalışan bir sistem haline getirilmesini içerir, böylece projelerimizin minimum hata ile ilerlemesini sağlarız.

Bizim için önemli olan, her proje sürecinde mükemmeliyeti hedeflemektir. 70m Motor Yat -Proteksan Turquoise Yat veya 45m Motor Yat -RMK Marine gibi özel yat projeleri veya Balıkçı ve Feribot Projeleri – Sefine Tersanesi ve 5.700 DWT Tanker gibi ticari projelerde gösterdiğimiz aynı titizliği ve dikkati, askeri projelerde de sergilemekteyiz.

Nupas, Rhino ve Autocad gibi yüksek kaliteli ve etkin programları kullanarak, hızlı ve etkili sonuçlar elde ederiz. Bu programlar, tasarımlarımızı gerçeğe dönüştürmek ve müşterilerimizin taleplerini karşılamak için kritik araçlardır. Her projede, yenilikçi yaklaşımlar ve teknolojiler kullanarak, en iyi sonuçları elde etmeye çalışırız.

Dora Marin olarak, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmayı hedeflemekle kalmıyor, aynı zamanda sürekli kendimizi geliştirmeyi ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeyi taahhüt ediyoruz. Bu, mevcut teknolojileri ve uygulamaları geliştirmenin yanı sıra, yeni ve gelişmekte olan teknolojileri benimsemeyi de içerir.

Misyonumuz, sadece ihtiyaçları karşılamakla kalmamak, aynı zamanda sürekli olarak müşteri memnuniyetini aşmayı hedeflemektir. Dora Marin olarak, bu hedef doğrultusunda, müşterilerimize kaliteli ve sürdürülebilir çözümler sunmayı taahhüt ederiz.

Daha Fazla